TÄNDSTICKSTAVLA skepp Sveajarl, monogramsignerad A K-G, daterad 1946.

186604. TÄNDSTICKSTAVLA skepp Sveajarl, monogramsignerad A K-G, daterad 1946.

33 x 67 cm.

finns en skada på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 67 cm.

finns en skada på ramen.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 926