SEVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

186597. SEVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Mässing och glas. Löstagbar bricka. På trissor. Längd 75, bredd 44, höjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 306