ÅKE NILSSON. Landskap, Olja på duk, monogramsignerad ÅN, signerad Åke Nilsson 1966 á tergo.

186586. ÅKE NILSSON. Landskap, Olja på duk, monogramsignerad ÅN, signerad Åke Nilsson 1966 á tergo.

114 x 118 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

114 x 118 cm.

Krackeleringar.

Antal besök: 1 547