TV, 2 st, Handic och Dmtech, 22 tum, 2000-tal.

186577. TV, 2 st, Handic och Dmtech, 22 tum, 2000-tal.

Båda apparaterna med inbyggda dvd-spelare. Fjärrkontroller följer med. Dmtech även med väggstativ.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 811