Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
MONICA STRANDBERG. Kramande par, olja på duk, signerad Monica Strandberg.
186562. MONICA STRANDBERG. Kramande par, olja på duk, signerad Monica Strandberg.
29 X 31 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
29 X 31 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 471