Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
FRANCOIS GALL. Sittande modell. Olja på duk, signerad och daterad Paris.
186529. FRANCOIS GALL. Sittande modell. Olja på duk, signerad och daterad Paris.
Utvalt av våra föremålsexperter
33 x 24 cm.
Smärre krackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 24 cm.
Smärre krackeleringar.
Göteborgs Auktionsverk
1 554