KRYDDHYLLA, 9 lådor, 1930-tal.

18648. KRYDDHYLLA, 9 lådor, 1930-tal.

Längd 41, bredd 14, höjd 39 cm.

Bruksslitage, krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, krackelering.

Antal besök: 2 484