186443. FILMAFFISCHER 6 st. Diverse, Jerry Lewis, tecknat, Rosa Pantern, 1970-tal.
"Hösäcken" , "Snärjd i nätet", "Rosa Panterns och Karl Alfreds tokiga bravader", "De tre musketörerna" "De fyra musketörerna" 70x31 -100x70 cm.
Vikta, hanteringsveck och veckskador, häftstiftshål o veck i kanterna.