ROY LICHTENSTEIN. Cow Going Abstract, triptyk, färglitografier, numrerade 64/150, varav en signerad rf Lichtenstein.

186413. ROY LICHTENSTEIN. Cow Going Abstract, triptyk, färglitografier, numrerade 64/150, varav en signerad rf Lichtenstein.

Bildyta ca 60 x 72,5 cm vardera.

Ej examinerade ur ram.

Roy Lichtenstein (1923–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Roy Lichtenstein (1923–1997)

Antal besök: 4 806