ETAGERE, 1900-tal.

ETAGERE, 1900-tal.
18634. ETAGERE, 1900-tal.

Längd 61, bredd 37, höjd 160 cm.

Skador på dekorelement.

Gör en kostnadsfri värdering!
18634. ETAGERE, 1900-tal.

Skador på dekorelement.

Antal besök: 713