MARIA RÖHL. Tillskriven. "Grevinnan Sparre", akvarell, 1846.

186312. MARIA RÖHL. Tillskriven. "Grevinnan Sparre", akvarell, 1846.

Bladets storlek 26 x 21 cm.

Små ramskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladets storlek 26 x 21 cm.

Små ramskador.

Antal besök: 2 560