SALONGSBORD, 1800/1900-tal.

SALONGSBORD, 1800/1900-tal.
186283. SALONGSBORD, 1800/1900-tal.

Bonat trä. Längd ca. 100, bredd 67, höjd 74 cm.

Slitage. Skador på skiva. Slagmärken på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 378