TOMTE, terracotta, Heissner, 1900-talets mitt.

186258. TOMTE, terracotta, Heissner, 1900-talets mitt.

Höjd 41 cm.

El avklippt, lagning lyktlocket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41 cm.

Antal besök: 1 446