BYRÅ, ur Futuraserien, design David Rosén för Nordiska Kompaniet, 1900-talets tredje kvartal.

186253. BYRÅ, ur Futuraserien, design David Rosén för Nordiska Kompaniet, 1900-talets tredje kvartal.

Fanerad i mahogny. Längd 60, bredd 40, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 888