FAT, keramik, Kina, Lung Chuan, proveniens William Gibsons samling.

186213. FAT, keramik, Kina, Lung Chuan, proveniens William Gibsons samling.

William Gibsons 1909-1988
Diameter 12,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

William Gibsons 1909-1988
Diameter 12,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 806