POSTLÅDA, metall, 1900-tal.

POSTLÅDA, metall, 1900-tal.
186202. POSTLÅDA, metall, 1900-tal.

Höjd ca. 45 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 45 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 676