RUNE CLAESSON. Litografi, "Raukar" signerad, daterad 86 och numrerad 42/300.

186201. RUNE CLAESSON. Litografi, "Raukar" signerad, daterad 86 och numrerad 42/300.

Rune Claesson, Ulricehamn.
Bildmått ca. 42 x 52 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rune Claesson, Ulricehamn.
Bildmått ca. 42 x 52 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 839