KARMSTOLAR, ett par, Gemla Diö, 1900-talets mitt.

186132. KARMSTOLAR, ett par, Gemla Diö, 1900-talets mitt.

Betsad bok. Flätad sits. Brickmärkta.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 800