186037. BESTICK i SCHATULL, 121 delar, nysilver, Storbritannien, 1900-tal.
12 matgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordskedar, 12 bakelsegafflar, 12 teskedar.12 fiskgafflar, 12 fiskknivar, smörkniv.
Bruksslitage.