FISKFORM, emaljerat gjutjärn, troligen Husqvarna.

185978. FISKFORM, emaljerat gjutjärn, troligen Husqvarna.

Längd 31 cm.

Slitage och emaljskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 31 cm.

Slitage och emaljskador.

Antal besök: 2 284