OFFICERSVÄRJA för kavalleriet, karolinsk, tidigt 1700-tal.

185909. OFFICERSVÄRJA för kavalleriet, karolinsk, tidigt 1700-tal.

Ägarmärkning "H.M.", på knappen, originalbindning på fästet, total längd 97, klingans längd 78 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 4 737