ÅKE PETTERSSON-NÅW. Kalmar slott, olja på pannå, signerad nåw.

185881. ÅKE PETTERSSON-NÅW. Kalmar slott, olja på pannå, signerad nåw.

40 X 32 cm.

Åke Pettersson-Nåw (1925–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 X 32 cm.

Antal besök: 1 273