BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

185859. BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 63, bredd 35, höjd 69 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 354