MÄSSINGSFÖREMÅL, 3 delar, 1900-tal.

185821. MÄSSINGSFÖREMÅL, 3 delar, 1900-tal.

Ljusstakar, ett par, E. Gelbgj. AB, Eskilstuna.
Brevpress, okänd tillverkare.
Höjd ca. 9-21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brevpress, okänd tillverkare.
Höjd ca. 9-21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 778