SPRITETIKETTER samt BÄGARE, 10 delar, 1900-talets början.

185778. SPRITETIKETTER samt BÄGARE, 10 delar, 1900-talets början.

Bägare. "Minne från utställningen i Falköping 1910".

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 591