185743. LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, empire, snarlika, 1 st märkt Lars Rosengren Ystad, 1826-1840, 1 st Märkt Johannes Malmström Landskrona, 1810-19.
Ljusstakar 1 par snarlika, tenn, empire
1 st Stämplad ( i 3 )1815, Landskrona,
Höjd 31 cm.
Bruksslitage.