DJUR av massa. Mestadels ELASTOLIN och LINEOL. Cirka 18 stycken.

185733. DJUR av massa. Mestadels ELASTOLIN och LINEOL. Cirka 18 stycken.

Höjd 2 - 12 cm. Tillkommer 2 staket.

Smärre skador och slitage. Delvis färgförbättring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 408