FIGURIN, porslin, Keramos, Wien, Österrike.

185671. FIGURIN, porslin, Keramos, Wien, Österrike.

Flamingos. Höjd ca 31,5 cm.

Krackelyrer, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flamingos. Höjd ca 31,5 cm.

Krackelyrer, smärre slitage.

Antal besök: 2 757