18567. PARTI DIVERSE PORSLIN, 9 delar, bland annat skålar, karotter, kanna.
5 delar Koka Blå, Rörstrand,
Sockerskål, Blå Eld, Rörstrand.
Skål med lock, Bandblå, Stig Lindberg, Gustavsberg.
Kanna, Ria, Rörstrand.
Såskanna med lock, Druva, Rörstrand.
Bruksslitage. Såskannans lock med nagg.