PARTI DIVERSE PORSLIN, 17 delar, bland annat tallrikar, fat, Arabia, Rörstrand med mera.

18566. PARTI DIVERSE PORSLIN, 17 delar, bland annat tallrikar, fat, Arabia, Rörstrand med mera.

10 delar Arctica Arabia, skålar och tallrikar.
3 tallrikar "Västkust" Uppsala Ekeby.
Blå skål med lock, Arabia.
Fat i blått, Nittsjö.
Fat, Olle Alberius, Rörstrand, diameter 31 cm.
Skålfat i grönt, Gabriel Keramik.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå skål med lock, Arabia.
Fat i blått, Nittsjö.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 764