BESTICK, 107 delar, nysilver, "Drotten", GAB, GuldsmedsAktieBolaget, 1900-tal.

185420. BESTICK, 107 delar, nysilver, "Drotten", GAB, GuldsmedsAktieBolaget, 1900-tal.

12 matgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 efterrättsgafflar, 5 frukknivar, 12 kaffeskedar, ostkniv, såssked, kompott/syltsked, 2 serveringsskedar, serveringsgaffel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 136