MORTEL, Barock, 1700-tal.

MORTEL, Barock, 1700-tal.
185362. MORTEL, Barock, 1700-tal.

Mortel, gjutjärn, med original stöt
Höjd 13 cm
Diameter 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm
Diameter 14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 020