KÖTTKRONA, smide, 1700-tal.

KÖTTKRONA, smide, 1700-tal.
185349. KÖTTKRONA, smide, 1700-tal.

Diameter ca. 37 cm.

Yt- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 37 cm.

Yt- och bruksslitage.

Antal besök: 1 306