TORGVÅG, gjutjärn, upp till 15 kg, 1900-tal.
185336. TORGVÅG, gjutjärn, upp till 15 kg, 1900-tal.
Längd 65 cm.
Rost, bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 65 cm.
Rost, bruksslitage.
Nyköpings Auktionsverk
651