Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
GERTRUD WRÅKE-LINDQUIST. Porträtt. Olja på duk Signerad G Wråke-L.
185290. GERTRUD WRÅKE-LINDQUIST. Porträtt. Olja på duk Signerad G Wråke-L.
60x73 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60x73 cm.
Garpenhus Auktioner
2 552