STORT PARTI TEXTIL, ca 130 delar, 1900-tal.

185264. STORT PARTI TEXTIL, ca 130 delar, 1900-tal.

Påslakan och örngott (vissa med spets), underlakan, linnehanddukar, mm.

Varierande slitage. Vissa gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 638