GOLVVAS samt KAKBURK, Nilsjohan, omkring 1900-talets mitt.

185253. GOLVVAS samt KAKBURK, Nilsjohan, omkring 1900-talets mitt.

Högsta höjd 51 cm.

Slitage på burken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 51 cm.

Slitage på burken.

Antal besök: 618