Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Övrigt
Övrigt
GOLVVAS samt KAKBURK, Nilsjohan, omkring 1900-talets mitt.
185253. GOLVVAS samt KAKBURK, Nilsjohan, omkring 1900-talets mitt.
Högsta höjd 51 cm.
Slitage på burken.
Gör en kostnadsfri värdering!
Högsta höjd 51 cm.
Slitage på burken.
618