STOP, 4 st, tenn och metall, bland annat barockstil, omkring 1900.

185224. STOP, 4 st, tenn och metall, bland annat barockstil, omkring 1900.

4 stop, olika utföranden, höjd 13,5 - 31,5 cm.

Slitage, bucklor, lagningar, skador, monogram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 694