GUNGHÄST samt BARNGUNGSTOL, 1900-tal.

185222. GUNGHÄST samt BARNGUNGSTOL, 1900-tal.

Högsta höjd 47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 47 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 931