BERNDT OLOF SJÖWALL. "Väg och stugor", olja på pannå, signerad Berndt Olof Sjöwall.

185211. BERNDT OLOF SJÖWALL. "Väg och stugor", olja på pannå, signerad Berndt Olof Sjöwall.

23 X 32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 X 32 cm.

Antal besök: 1 441