VITRINSKÅP, gustaviansk stil, GR-Möbler AB, Tibro, 1900-talets andra hälft.

185200. VITRINSKÅP, gustaviansk stil, GR-Möbler AB, Tibro, 1900-talets andra hälft.

Glasade dörrpar med bakomliggande hyllplan, överdel löstagbar.
Längd 102, bredd 43, höjd 177 cm.

Solblekt ena gaveln mer solblekt än övriga skåpet, smärre repor och stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 074