SERVISDELAR, Rörstrand och Upsala Ekeby/Gefle, 1900-talets andra hälft.

185199. SERVISDELAR, Rörstrand och Upsala Ekeby/Gefle, 1900-talets andra hälft.

"Annika", Rörstrand samt "Birgitta", Upsala Ekeby/Gefle.
Skål, glas.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, glas.

Slitage.

Antal besök: 914