SVERRE ERIXSON. Folk i landskap. Färglitografi. Signerad Sverre, daterad -76 och numrerad 218/300.

185169. SVERRE ERIXSON. Folk i landskap. Färglitografi. Signerad Sverre, daterad -76 och numrerad 218/300.

21x28 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

21x28 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 1 602