MATSALSGRUPP, 9 delar, "axet", gustaviansk stil, 1900-tal.

185094. MATSALSGRUPP, 9 delar, "axet", gustaviansk stil, 1900-tal.

Bord, längd 140, bredd 100, höjd 74 cm
2 st iläggsskivor, bredd 48 cm
6 st stolar, ryggstödets höjd 94, sitthöjd 45 cm
Extra tygstuv till stolarna medföljer.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 420