AFFISCH, Bo Bendixen, underground ice cream.

185035. AFFISCH, Bo Bendixen, underground ice cream.

handsignerad bo bendixen -91 ( med blyerts)
90 x 62 cm.

Repor på plast.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 62 cm.

Repor på plast.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 4 599