MATSALSBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

185029. MATSALSBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 171, bredd 106, höjd 76 cm, 2 iläggsskivor med sarg á 57 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 779