LJUSSTAKAR, ett par, STOP, 2 st samt FAT, tenn, 1800-tal.

184954. LJUSSTAKAR, ett par, STOP, 2 st samt FAT, tenn, 1800-tal.

Ljusstakar, höjd 17 cm. Stop, höjd 21-22 cm. Fat, diam 22 cm.

Lagningar. Bucklor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 811