MADELEINE PYK. Komposition med figurer, färglitografi, signerad och numrerad 179/200.

184941. MADELEINE PYK. Komposition med figurer, färglitografi, signerad och numrerad 179/200.

Bildyta 68 x 48 cm.

ej examinerad ur ram.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 68 x 48 cm.

ej examinerad ur ram.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 1 029