STOP, 6 st, glas med tennlock, 1800/1900-tal.

184932. STOP, 6 st, glas med tennlock, 1800/1900-tal.

Höjd 18 - 24,5 cm.

Slitage, repor, nagg, två stop med spricka. Lock med gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 - 24,5 cm.

Antal besök: 799