CHIFFONJE, 1800-tal.

CHIFFONJE, 1800-tal.
18493. CHIFFONJE, 1800-tal.

Bonad björk. Längd 105, bredd 54, Höjd 98 cm.

Slitage, lås i klaff borttaget, ett gångjärn har lossnat. Maskstungen. Nycklar saknas. Renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
18493. CHIFFONJE, 1800-tal.

Antal besök: 1 092